Twoja flota online

Jesteś posiadaczem wielkiej firmy transportowej? Zarządzasz ogromną liczba samochodów służbowych lub ciężarowych w transporcie? Zdejmij z siebie ciężar ręcznego, powszechnego telefonicznego monitorowania osobistych pojazdów. Teraz możesz mieć świadomość tego na bieżąco, gdzie są twoi kierowcy, jakie zadania aktualnie wykonują. Taką możliwość daje Ci usługa, dzięki której zaczniesz efektywniej zarządzać flotą indywidualnych aut. Tą usługą jest monitoring pojazdów online.

W jaki sposób wiadomo, zarządzanie flotą jest zadaniem trudnym, wymaga umiejętności podejmowania szybkich i skutecznych decyzji. Wiedząc, które pojazdy, w jakich miejscach się znajdują, możesz skierować je natychmiast tam, gdzie są obecnie potrzebne. W ten sposób oszczędzasz czas, pieniądze, a również zyskujesz zadowolenie kontrahentów, których zlecenia jesteś w stanie obsługiwać szybciej, na bieżąco. Dodatkową pozytywną cechą tego rozwiązania są niezbite oszczędności finansowe – szybsza reakcja na natychmiastowe potrzeby to mniejsze zużycie paliwa w tym samym czasie, przy wykonywaniu większej ilości usług.

Monitoring gps to doskonałe rozwiązanie dla każdej liczącej się firmy transportowej. Właśnie lokalizacja jest możliwa gruntownie do kilku- kilkunastu centymetrów, a zatem jest to niezawodne narzędzie w pracy. Niedługo ma możliwość się okazać, że stosowanie śledzenia na bieżąco pojazdów służbowych będzie obowiązkiem, ze względu na oczywistą konkurencję w branży, a to ma możliwość dać istotną przewagę nad konkurentami. Bądź szybszy, zdobądź przewagę, zarabiaj i oszczędzaj.

Więcej informacji: zarządzanie flotą.

Leave a comment