Ceny kalendarzy trójdzielnych

Kalendarz od dawna traktowany jest jako swoisty gadżet reklamowy. W tym celu ich druk zleca kilka firm. Kalendarze takie oddają oni do dyspozycji swoich pracowników, o ile takie są im potrzebne. Kalendarze trójdzielne bardzo w większości przypadków są prezentami dla klientów.

Zwykle ofiarowuje się je tym, którzy są klientami stałymi i którzy współpracują z daną firma w szerokim zakresie. Kiedy ofiarowuje się im taki kalendarz, to nie jedynie w pewien sposób dziękuje im się za współpracę, ale i gwarantuje się sobie reklamę. Bo kalendarz taki zawsze jest gdzie wieszany i siłą rzeczy jest swego rodzaju reklamą.
Tego rodzaju kalendarze wiesza się również w biurach danej firmy i tutaj pełnią one nie wyłącznie zadanie organizacyjne, ale i promocyjne. Kalendarze trójdzielne dla firm w każdej chwili zawierają detale, które jasno sugerują, kto taki kalendarz zaprojektował i zlecił jego wykonanie. Na takich kalendarzach umieszcza się nazwy firm i ich adresy. W bardzo wielu sytuacjach na kalendarzach firmowych umieszczane są zdjęcia ich siedzib albo zdjęcia ich produktów. NawetDosłownie jeżeli taki kalendarz nie zawiera zdjęć nawiązujących do działalności firmy, to w każdym momencie znajduje się na nim jej nazwa i dane teleadresowe. W zasadzie od tego, jakie grafiki i zdjęcia zostają na takim kalendarzu umiejscowione, zależy to jak kształtuje się kalendarze trójdzielne cena. Jeżeli już tych zdjęć jest dużo, to jego cena zawsze będzie wyższa. Posiada to związek z ilością poszczególnych materiałów, jakie do produkcji takiego kalendarza były użyte. Ceny takich kalendarzy zależą też od ichniejszym formatu. Im taki kalendarz jest większy, tym więcej kosztuje. Takie zróżnicowanie uwzględnia właściwie każdy kalendarze trójdzielne cennik i jest ono podawane do treści klienta, zanim on ten kalendarz zamówi. Dzięki temu wie mniej więcej ile taki kalendarz kosztuje i jaki wydatek w związku z nimi powinno się będzie ponieść.
Dodatkowe informacje: www.whiteart.pl/portfolio/kalendarze-trojdzielne.

1 Comment on Ceny kalendarzy trójdzielnych

  1. Dzięki, dzięki. Fajny tekst, przeczytalem całość do końca.

Leave a comment