A Ty, zacząłeś już uczyć się języka angielskiego?

Poszukujesz szkoły językowej, która umożliwi twojemu dziecku z ogromnym skutkiem nauczyć się języka angielskiego, bez stresu i wielogodzinnej nauki słówek? A może sam poszukujesz kursu języka angielskiego, który nie tylko i wyłącznie jasno przedstawi wszystkie niezbędne struktury gramatyczne, ale także pokaże ci jak wykorzystać je w mowie potocznej? Szkoła języka angielskiego One2three to nie tylko i wyłącznie nauka, niemniej jednak głównie wspaniała zabawa i radość z nauki języka obcego, która pozwoli ci na łatwe przyswojenie materiału, bez konieczności spędzania wielu godzin nad książkami.
Angielski Toruń – nauka na wielu poziomach
To, co odróżnia naszą szkołę językową na tle konkurencji to możliwość edukacji języka angielskiego na wielu różnych poziomach, bez względu na wiek czy umiejętności językowe. Właściwie każdy z oferowanych przez nas kursów wykonany jest specjalnie dla danej grupy wiekowej, co umożliwia na doskonałe dostosowanie sposobu nauczania do w zasadzie każdego uczestnika.

Oferujemy również kompleksowe przygotowanie do egzaminów z języka angielskiego takich jak egzamin ósmoklasisty czy matura, zarówno na poziomie priorytetowym jak i rozszerzonym.
Szkoła Językowa Toruń Cennik
Koszt pojedynczych zajęć w szkole językowej One2three zależy głównie od wieku jego uczestników a także samego celu uczestnictwa zajęć (zdanie matury, płynna komunikacja). W sytuacji kursów dla dzieci, dorosłych i nastolatków cena wynosi około 23 zł za godzinę zajęć. Kurs przygotowujący do matury to wydatek rzędu 32 złotych natomiast w przypadku zajęć indywidualnych cena wynosi 105 złote.

Polecamy: Angielski Toruń.