Blogi i blogerzy

 

Dawno, dawno temu, gdy pierwsi blogerzy byli nazywani dziećmi Neostrady, u niektórych powstała ciekawa myśl – stworzyć bloga, który będzie inny niż wszystkie. Bloga, który będzie tak szokował, że nie metodę będzie przejść obok niego obojętnie. Wyłącznie części z takowych osób udało się dotrwać do dnia dzisiejszego. Tylko najwytrwalsi non stop pisali, rozwijali się, a wraz z nimi ich czytelnicy.

Dzisiaj coraz znacznie trudniej jest przebić się ze swoim blogiem, bowiem utworzenie go i rozpoczęcie spersonalizowanej przygody jest bardzo łatwe zatem mnóstwo osób stara się osobistych sił w tym temacie. Ostatnimi czasy bardzo popularny jest tzw. męski blog, na którym faceci opisują własne życie, dają porady mężczyznom, kreują trendy, piszą o ciekawostkach technologicznych, o tym jak się ubierać, jak być męskim itd. Niewątpliwie tutaj podobnie powinno się wyróżnić się z tłumu. Jeżeli lubimy to co wykonujemy to musisz być konsekwetni i regularnie przygotowywać wpisy. Należy śledzić trendy , a ponadto słuchać osobistych czytelników. To teraz dzięki nim nasz męski blog może się rozwinąć, a my zdbędziemy doświadczenie. Kto wie, może staniemy się najlepiej wpływowym i fantastycznie kreatywnym blogerem, o którym niedługo usłyszy cały świat. Takich blogerów powinniśmy sobie życzyć w naszym kraju: kreatywnych, z wizją i planem na siebie, którzy potrafią zarabiać ogromne pieniądze za to, że robią to, co kochają. Jeżeli zatem czujesz, że męski blog to twój typ to zacznij działać czym prędzej. Jest duża konkurencja ale jeżeli ktoś jest interesujący i kreatywny i potrafi przekonać czytelników to ma szansę w niedługim czasie przebić się przez wszystkie inne blogi i zdobyć upragnioną popularność i całkiem możliwe, że pieniądze.

1 Comment on Blogi i blogerzy

  1. Cieszę się, że odszukałam ten artykuł. Poszerzył on moją wiedzę i wydaje mi się, że zainteresuję się tym tematem jeszcze bardziej.

Leave a comment