Piękny fotoalbum – pamiątka ze ślubu

 

Różne książki fotograficzne w dużym stopniu się od siebie różnią. Są przecież lepsze i gorsze rozwiązania, a każda firma oferuje nam tak faktycznie coś zgoła innego. Dlatego też dobrze jest wiedzieć, jak wygląda taki idealny fotoalbum, żeby można było go bez dylematu wybrać. Okazuje się, że posiada w głównej mierze dość grube kartki. Kiedy kartka jest cienka i taka słaba, to taki album nie wytrzyma nam długo, dlatego twardość kartek jest tutaj kwestią jedyną.

Druga sprawa jest taka, że zejście się papieru z kartonem też musi byś solidne. Jeżeli zdjęcie będzie słabo do kartonu przyklejone, to może zaistnieć taka sytuacja, że zwyczajnie szybko zacznie się rozklejać, a co za tym idzie taki fotoalbum ślubny szybko będzie do wyrzucenia. Dlatego również trzeba zauważyć, czy w danym miejscu karki do kartonu klei się mocno, czy dosłownie inaczej, czy są one słabo przyklejone. Jeżeli klejenie jest mocne, to będzie on trwały. Kolejna sprawa to jakość zdjęć w takim albumie. Nie prawie każdy wykonawca robi to tak, żeby rozdzielczość była wysoka, tym bardziej jeżeli dostarczy mu się słabej jakości fotki. Dlatego też fotoalbum powinien być utworzony w takiej technologii, żeby zdjęcia zostały maksymalnie wyraźne i szczegółowe, słowem ażeby były zwyczajnie interesujące i żeby atrakcyjnie w takiej książce wyglądały. Nie bez znaczenia jest także to, jakie zdjęcia się wybierze. Trzeba dokonać selekcji, które są lepsze, a na których chłopcy i dziewczęta wyszły niezbyt korzystnie. Na 100 procent nie wolno brać zdjęć tak, jak leci, bo po prostu nie jest to dobry pomysł.

Więcej treści: fotoalbum ślubny

1 Comment on Piękny fotoalbum – pamiątka ze ślubu

  1. Naprawdę dobry artykuł, bardzo mi się przydał, ponieważ akurat szukałem odpowiedzi na te pytania. Będę zaglądał częściej.

Leave a comment