Tancerka erotyczna

Gdy jest się świadkiem lub świadkową na ślubie, to w pewnym stopniu wyróżnienie, ale i obowiązki. Taka osoba musi zachować fason.

Nie ma możliwość wszak upić się na weselu, bo przyniesie młodemu czy młodej wstyd. Musi też być należycie ubrana, bo poza młodymi to ona będzie też w centrum sugestie. Poza tym koniecznością świadków jest zorganizowanie wieczoru panieńskiego i kawalerskiego. To spotkania, które są jakby pożegnalną imprezą za stanem wolności. Ich charakter zależy przede wszystkim od tego, w jak sposób doceniają bawić się osoby, które na takie imprezy zostaną zaproszone. Wieczór panieński czy kawalerski może być zwykła domówka. Ale może też być imprezą w wynajętym domku czy w klubie nocnym. Wszystko zależy od pomysłowości jej organizatora.
Na takim spotkaniu bardzo w bardzo wielu przypadkach ukazują się tancerze erotyczni. Oczywiście nie jest to zasada, natomiast w wielu przypadkach tak właśnie jest, że striptiz męski przeprowadza się na wieczorach panieńskich, a tancerka erotyczna jest wynajmowana na wieczory kawalerskie. Taki pokaz nie trwa długo, to zwykle maksymalnie pół godziny. Natomiast to bardzo ciekawe pół godziny. Na 100 procent taki występ posiada dobrze dopasowana porę, bo ani jedna osoba nie woli by striptizerka czy chippendales przybył na taka imprezę pół godziny po jej rozpoczęciu. To zdecydowanie za wcześnie. Najlepszą pora na taki pokaz jest mniej więcej środek imprezy, gdy to już humory dopisują uczestnikom. Wówczas kategorycznie zupełnie inaczej reagują na takie pokazy taneczne. Alkohol sprawia, że uczestnicy są bardziej odważni i śmielsi. Żywiej reagują na tancerza, nie krepują się.
Warto sprawdzić: striptizerka.

1 Comment on Tancerka erotyczna

  1. Ciekawie przygotowany tekst, jaki jest niesamowicie pomocny. Gratuluję pomysłu.

Leave a comment