Nowe mieszkania Warszawa Wola i Warszawa Bemowo

 

Jeśli ktoś chce kupić nowe mieszkania w Warszawie wtedy trzeba rozważyć osiedle Bemowo Park
Opinie na temat tego osiedla są szczególnie dobre – pierwsi mieszkańcy odebrali już mieszkania w I okresie inwestycji. Osiedle buduje Dor Group. To znany oraz doświadczony developer Warszawa jest miejscem kilku jego inwestycji i wszelkie są super zrealizowane. Nowoczesne mieszkania na Bemowie oferuje także kilku dobrych developerów. Jak je wybrać i jak na nich zarabiać?

<!-more->
Nowe mieszkania Warszawa Wola i Warszawa Bemowo

Jeżeli człowiek chce inwestować w nowe mieszkania Bemowo jest bardzo trafnym wyborem pod kątem wynajmowania i zarabiania na tym przez dłuższy czas. W mieście tak dużym jak Warszawa mieszkania na sprzedaż są w znacznej części wykupywane właśnie na wynajem – w niewielu miastach w Polsce można realnie dużo zarobić wynajmując komuś mieszkanie. Warszawa oraz kilka dużych miast są tutaj chlubnym wyjątkiem. Podobnie dobrze jak na Bemowie można zarobić nabywając nowe mieszkania w Warszawie w dzielnicy Wola. To region położony jeszcze bliżej centrum stolicy, chociaż przez to trochę bardziej zatłoczony i głośny.

Który developer? Warszawa oraz okolice

W Stolicy funkcjonuje kilku szczególnie ważnych developerów – m.in. najwięksi gracze, czyli Dom Development i JW. Construction. Jest także dużo firm o nieco mniejszej skali działalności, lecz także niezwykle prężnych – np. Marvipol lub Robyg. By trafił nam się odpowiedni developer Warszawa to czy Kraków, Łódź czy inne wielkie miasto, należy pytać zawsze jak wywiązuje się on z zapisów ustawy developerskiej – m.in. czy posiada developerski rachunek powierniczy, jakie pokazuje dane w katalogu inwestycji.

Warszawa Bemowo – przyszłościowa lokalizacja

Aktualnie na zachodniej granicy Warszawy można wyszukać stosunkowo niedrogie mieszkania
Bemowo nie ma jeszcze tak wygórowanych cen nieruchomości które są np.. w centrum lub na Ursynowie. Dzielnica będzie też się rozrastać ponieważ polepsza się jej sytuacja komunikacyjna. Obecnie w aktualnej chwili łatwiej przemieszczać się samochodem dzięki odpowiednim wjazdom na drogi szybkiego ruchu. Nowe mieszkania w Warszawie drożeją tam, gdzie rozbudowuje się metro. Tak również będzie na Bemowie gdyż stacje podziemnej kolei pojawią się tam do 2020 r. i sprawią że ci, jacy nabędą mieszkania na Bemowie albo je wynajmą, będą mogli dostać się do centrum w kilkanaście minut.

Leave a comment