Nie lekceważ problemów wymowy u swojego dziecka

Z naszej oferty mogą korzystać zarówno dzieci i młodzież, jak i mężczyźni i kobiety dorosłe. Usługi logopedyczne realizowane są przez moją firmęz gabinetach w ramach umowy z NFZ. W ramach podstawowej oferty proponowane są następujące usługi: diagnoza, terapia wad wymowy, zaburzeń mowy oraz dodatkowo komunikacji, a również wczesna interwencja logopedyczna i masaże logopedyczne. W celu wytworzania poprawnej diagnozy logopeda Przemyśl przeprowadza wywiad z rodzicami (gdy pacjentem jest niezbyt duże dziecko) albo z samym pacjentem (w sytuacji starszej mężczyźni i kobiety). Prócz tego sprawdza sprawność narządów artykulacyjnych osoby badanej. Następnie bada słuch fonetyczny i literalizację, czyli stronność. Nasze zajęcia trwają maksymalnie 45 minut. Logopeda ciągle podnosi kwalifikacje, poprzez uczestnictwo w wielu specjalistycznych kursach i szkoleniach. Z pasją podchodzi do własnej pracy. Gabinet znajduje się w dogodnym miejscu komunikacyjnym. Ludzie pacjenci mogą się w nim poczuć swobodnie, wygodnie i bezpiecznie. Gabinet został wyposażony w komputer, różnorodne pomoce logopedyczne oraz dodatkowo różne zabawki i ciekawe gry dla najmłodszych pacjentów. W terapii logopedycznej stosowane są metody logopedyczne, pedagogiczne, psychologiczne, medyczne , a ponadto lingwistyczne. W przypadku małych dzieci stosowane są głównie następujące metody: baraszkowanie, zabawy paluszkowe, Dobrego Startu, 18 struktur wyrazowych, Dennisona, muzykoterapia oraz symultaniczno-sekwencyjna. Ta ostatnia jest wyjątkowo polecana przy nauce czytania ze zrozumieniem. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

1 Comment on Nie lekceważ problemów wymowy u swojego dziecka

1. Ciekawie przygotowany tekst, który jest bardzo wartościowy. Gratuluję pomysłu.