Gadżety reklamowe – notatniki

Wszelkiego rodzaju gadżety reklamowe zdają się być dzisiaj wszechobecne. Skąd tak duża ich popularność? Jakiego rodzaju gadżety sprawdzają się najlepiej? Jaka jest skuteczność notesów z logo?
Notesy jako gadżety
Wydaje się, że notesy z logo należą do najbardziej efektywnych gadżetów. Na czym jednak polega ta skuteczność i z czego ona wynika? Rzecz w tym, iż notesy z logo mają duży wpływ na budowanie marki.

Rozdawanie notesów skutkuje tym, że coraz w dodatku nowych ludzi dowiaduje się o firmie. Jest to niewątpliwie najistotniejsze zadanie gadżetów.
Jaki powinien być dobry notes?
Niewątpliwie, nie wszystkie notesy z logo dobrze pełnią swoje funkcje. Jakie powinny one więc być? świetnie testuje się notes w skórzanej oprawie. Jest on elegancki i solidny, przez co prowokuje bardzo dobre skojarzenia z firmą. W przypadku gadżetów jest to najbardziej istotne, by kojarzyły się pozytywnie. Warto również zauważyć, że solidność gadżetów powoduje, iż ewentualni klienci uważają również daną firmę za solidną.
Widoczne logo
Nie bez znaczenia jest rzecz jasna też wygląd notesu. Elegancki notes w skórzanej oprawie budzi pozytywne skojarzenia, o czym już zresztą przedtem wspomniano. Jednakże,l by z czymkolwiek się on kojarzył, musi być na nim umiejscowione logo. Powinno być ono dosyć duże i wyraźne, tak by nie było wątpliwości, kto podarował klientowi dany notes. Przy tym, świetnie jeżeli już na notesie znajduje się również nazwa firmy. Aktualnie coraz częściej widnieje na nim także adres strony internetowej .W teraźniejszych czasach jest to istotne, gdyż ludzie doceniają sprawdzać wszelkie informacje w internecie.
Istotna wydaje się też paleta kolorów notesu. Powinien się on rzucać w oczy, aby każdy kto znajdzie się w pobliżu zwrócił na niego uwagę. Potrzebny jest jednak umiar, by notesy z logo nie był postrzegane za zbyt nachalne.
Sprawdź: http://www.iveno.pl/notes-reklamowy-indywidualny.

Leave a comment