Szybki sposób na sprawdzenie numeru telefonu

Marketing internetowy na nieszczęście cieszy się coraz większą popularnością wśród polskich przedsiębiorstw. Przez telefon zdecydowanie najłatwiej jest namówić klienta na umowę, z której niełatwo będzie mu się wyplątać. Odbierając telefon komórkowy od danej firmy będąc na mieście nie jesteśmy wstanie wnikliwie się skupić na treści rozmowy.

Wielu z nas bez namysłu zgadza się na zaproponowaną ofertę, a potem ze zdziwieniem przygląda się nowej, niekorzystnej umowie. Z drugiej strony nie możemy wszak przestać odbierać wszystkich nieznanych numerów. Jeżeli nagle dzwoni do was nieznany numer zarejestrowany na drugim końcu Polski, to warto skorzystać ze strony internetowej umożliwiającej sprawdzić kto dzwoni.
Dane osobowe osób prywatnych są oczywiście całkowicie strzeżone i nikt nie ma prawa na ich temat umieszczać żadnych informacji. Numer telefonu, z której korzysta dane przedsiębiorstwa nie jest jednakże prywatny i internauci mają prawo zamieszczać opinie na temat danego numeru telefonu. W ten sposób będziecie mogli szybko zdecydować, czy odebrać dane połączenie, czy także nie. Najczęściej firmy specjalizujące się w marketingu internetowym przedsiębiorstwa wykonują do klientów w dodatku, niż wyłącznie jedno połączenie z tego samego numeru. Będziecie zatem mieli troszkę czasu, by sprawdzić określony numer. Dla osób nielubiących tracić swojego czasu oraz dodatkowo środków finansowych jest to z całą pewnością najprostsze rozwiązanie. Każdą umowę zadeklarowaną przez telefon można oczywiście odrzucić składając wypowiedzenie w ciągu czternastu dni. Jest to natomiast bardzo czasochłonne, dlatego warto unikać takiego zachodu.
Więcej informacji na stronie: kto dzwoni.

1 Comment on Szybki sposób na sprawdzenie numeru telefonu

1. Dzięki, dzięki. Fajny tekst, przeczytalem całość do końca.