Naciągi tenisowe

Od wielu lat tenis ziemny cieszy się ogromną popularnością pośród elit globalnie. Jest to zdecydowanie jeden z najdroższych sportów, który wymaga dobrej posiadania dobrej kondycji. Koszty związane z uprawianiem tenisa ziemnego są wysokie z wielu powodów.

Same lekcje gry w tenisa ziemnego z grupą wcale nie są drogie i nie odbiegają cenowo od innych sportów. Profesjonalni trenerzy do gry w tenisa ziemnego oczywiście posiadają bardzo wysoki cennik, jednakże takie osoby nie są potrzebne dla amatorów pragnących utrzymać ciało w dobrej kondycji za pomocą tenisa ziemnego.
Poza lekcjami z trenerem będziecie jeszcze musieli opłacić kort tenisowy. Opłaty powiązane z wynajmem kortu tenisowego są dość wysokie, szczególnie, gdy nie uczęszczacie na zajęcia grupowe i musicie pokryć całą sumę z własnej kieszeni. Następną kwestią jest kupienie sprzętu do tenisa, który jednak jest dosyć drogi. Firma tenisowa chętnie zaoferuje wam wysokiej jakości sprzęt oraz dodatkowo strój do tenisa ziemnego w różnych kategoriach cenowych. Powinniście natomiast nastawić się na 1szy wydatek rzędu tysiąca złotych. Rakiety tenisowej oraz stroju nie kupuje się zbyt częstokroć, jednak naciąg tenisowy będziecie musieli konwertować regularnie co dwa albo trzy miesiące. Jeżeli regularnie dwa razy w tygodniu pojawiacie się na korcie tenisowym to obowiązkowo powinniście zmienić naciąg tenisowy co dwa lub maksymalnie co trzy miesiące. Po tym czasie wasza struna tenisowa będzie już dość mocno wyeksploatowana i zdecydowanie będzie wymagała zamiany na nowy model.
Polecamy: struna tenisowa.

Leave a comment