Dzielny pacjent – nagrody i zabawki

Niewątpliwie warto nagradzać wzorową postawę dziecka w gabinecie lekarskim czy także gabinecie stomatologicznym. Na szczęście aktualnie na rynku mamy szeroki wybór akcesoriów oraz gadżetów motywujących dla najmniejszych pacjentów, np takich jak naklejki dzielny pacjent, które sprawdzą się zarówno w trakcie wizyty dentystycznej, jak również u lekarza pediatry czy na zastrzyku u pielęgniarki.
Dlaczego warto używać nagrody motywujące dla dzieci?
Głównie wszyscy rodzice, jak również pediatrzy czy stomatolodzy przyjmujący małe dzieci zdają sobie sprawę, że dla dziecka taka wizyta to spory stres, a więc na prawdę bardzo często płacz i krzyki.

By uniknąć takich niełatwych sytuacji, warto używać gadżety a także upominki, które poprawiają humor dziecku, jak także zmniejszają poziom stresu, dzięki czemu wizyta przebiega w miłej oraz bezpiecznej dla dziecka atmosferze. Stąd też lekarze, jak również stomatolodzy bardzo często wprowadzają na stałe do własnego gabinetu takie praktyczne i sprawdzające się rozwiązania, jak dzielny pacjent zabawki. Są to drobne upominki, które wręczane są dziecku w trakcie wizyty, najczęściej wykorzystuje się różnego rodzaju breloczki, wisiorki, jak także artykuły szkolne, które nawiązują przykładowo do dbałości o higienę zębów, a zatem są to przykładowo breloki w kształcie zębów. W dodatku, zabawki dentysta to też takie popularne gadżety jak klepsydry w kształcie zębów, opaski zaciskowe z nadrukami zębów czy też notesy. Dużą popularnością cieszą się również sprężynki ząbek do zabawy czy też pierścionki świecące z ząbkami.

Polecamy: dla dzielnego pacjenta.