Sprawne działanie restauracji

 

Dzisiaj telewizja w hotelu to norma. Nie posiada chyba takiego miejsca, w którym aby jej nie było. Goście hotelowi najczęściej wieczorem nie posiadają zbyt kilka do zrobienia w hotelu, a tym samym wolą odpocząć i zrelaksować się przy dobrym filmie lub ulubionym programie rozrywkowym. Telewizja hotelowa powinna więc im to umożliwiać, z tym że telewizory muszą posiadać pewne parametry. Kiedyś nie miała znaczenie wielkość telewizora, dziś posiada to bardzo duże znaczenie.

Telewizor powinien być tym większy, im większy jest pokój i im wyższy jest norma hotelu. Najpopularniejsze dzisiaj są telewizory plazmowe, które posiadają czysty, krystaliczny obraz i są faktycznie świetnej jakości. Hotel IP TV powinien mieć jak najwięcej kanałów, prawie każdy gość oczekuje wszakże czegoś innego, każdemu podobają się inne programy. O ile ograniczymy ilość kanałów, to nie spełnimy oczekiwań wszystkich nabywców. Jeżeli jednak w telewizorze będzie satelita, która odbiera wiele kanałów, to znacznie całkiem dobrze będzie się taki telewizor obsługiwało. Telewizory hotelowe Samsung muszą być wyposażone w pilota zdalnego sterowania, a również ustawione tak, żeby oglądanie na nich kodów było przyjemne. Powinno się się wystrzegać zbyt wysokiego wieszania plazmy na ścianie, niewygodna pozycja do oglądania sprawi, że goście będą się skarżyć, a telewizor będzie należało uruchomić w innym miejscu. To jednak wiąże się z obowiązkiem kucia ściany i zmieniania położenia uchwytu. Do hotelu powinno się wybrać dobrej jakości telewizor, ponieważ musi on działać przez lata.

Więcej informacji: telewizja hotelowa.

1 Comment on Sprawne działanie restauracji

  1. Naprawdę świetny artykuł, wyjątkowo mi się przydał, ponieważ właśnie szukałem odpowiedzi na takie pytania. Będę odwiedzał stronę częściej.

Leave a comment