Urządzenia do odkurzania centralnego

System odkurzania centralnego to bardzo wygodne rozwiązanie do domu, które rozwiązuje problem ze stale plączącymi się pod nogami kablami. Jednostka centralna odkurzacza umieszczona jest w pomieszczeniu gospodarczym, natomiast my operujemy tylko długim wężem ssącym. W związku z tym jedyne elementy widoczne w mieszkaniu to gniazda ssące, które stanowią ostateczny szczegół systemu.

Co ciekawe, stanowią też szczegół dekoracyjny, który możemy dopasować do stylu aranżacji pomieszczenia.
Odkurzacze centralne – jak działają i jakie warto wybierać?
Najważniejszym elementem odkurzacza centralnego jest jednostka centralna. Na rynku dostępne są urządzenia o różnej mocy. Moc urządzenia powinna być dobrana do powierzchni użytkowej pomieszczeń. Jednostka centralna pełni rolę taką jak tradycyjny odkurzacz, czyli wytwarza podciśnienie i zasysa z powietrza zanieczyszczenia. Łatwość obsługi oraz solidna konstrukcja sprawiają, że zdecydowanie coraz więcej osób decyduje się na instalację systemu odkurzania centralnego.
Dużą popularnością cieszą się odkurzacze centralne cyclovac, które cechuje duża moc, solidne wykończenie a także miły dla oka wygląd. Pośród dostępnych rozwiązań można wyróżnić system chowania węża, który pozwala ukrycie w ścianie kilkanaście metrów rury. Dzięki takiemu rozwiązaniu wąż ssący jest zawsze pod ręką, przez co sprzątanie jest jeszcze łatwiejsze I efektywniejsze. Sporym uznaniem pośród klientów cieszą się także odkurzacze centralne vacuflo. Perfekcyjnie sprawdzają się w sprzątaniu zarówno niedużych jak i dużych powierzchni użytkowych.

Sprawdź tutaj: odkurzacze centralne aspilusa.

Leave a comment